Domácí úkoly:

V pondělí - přinést své dokončené příběhy.

Prosím, kdo jste ještě nezaplatili školní fotky, abyste poslali peníze v pondělí.

Prosím také o zaplacení středečního výletu - 100 Kč - informace viz. níže.

Prosím, abyste věnovali pozornost věcem v šatně - kupí se tam velká hromada oblečení, lahví na pití, svačinových krabiček,... Celá šatna musí být do pátku zcela vyklizena, protože ji budou využívat příměstské tábory. Co se do pátku nerozebere, bude odvezeno do kontejnerů Diakonie Broumov. Přezůvky a ručníčky si děti vezmou domů ve čtvrtek.

Plány na poslední školní týden:
V pondělí se budeme věnovat ohlédnutí za školním rokem, sebehodnocení, a také si přečteme příběhy, které děti samy napsaly (prosím, pokud je mají doma, ať si je přinesou do školy). Děti také dostanou domů své pracovní a školní sešity.

V úterý  nás čeká výlet do Zeměráje - odjezd bude v 9 hodin, takže děti přijdou ráno do školy jako obvykle. Návrat asi v 16 hodin. S sebou dostatek jídla a pití, pokrývka hlavy, kapesné. Děti si budou moci nad rámec programu "dokoupit" stanoviště s lukostřelbou či výrobu amuletu - každé stanoviště je za 10 Kč.

Ve středu bychom rády vzaly děti na minigolf a koupání do Příbrami  http://szm.pb.cz/minigolf/http://szm.pb.cz/novy-rybnik/ - jeli bychom linkovým autobusem v 8.55. Sraz bude ve škole a v 8.30 budeme společně odcházet. S sebou opět svačina, pití, + plavky a ručník. Návrat kolem 13. hodiny. Vybírat budu 100 Kč.

Ve čtvrtek ráno půjdeme oslavit konec školního roku do kavárny Na půdě. Dětem jsem objednala malý zmrzlinový pohár, který uhradím ze zbývajících peněz třídního fondu. Poté se přesuneme do školy a bude nás čekat ještě policejní beseda.

V pátek se bude konat předání vysvědčení, na které jste samozřejmě zváni i vy. Těším se, že společně oceníme pokroky, které děti v tomto roce udělaly.

Tip na procvičování vyjmenovaných slov:

Plán učiva na dny 24. - 28. června

Sebehodnocení, portfolia

Emušáci

Čtení vlastních příběhů

Školní výlet - Zeměráj

(9.00 - 16.00)

Třídní výlet - Minigolf Příbram

(9.30 - 13.00)

Kavárna Na půdě (9.00 - 10.00)

Beseda o bezpečnosti - policie ČR

Slavnostní předání vysvědčení